Українські сім'ї в США можуть отримати по 1000 доларів допомоги: кому призначені виплати

Українські біженці в США можуть отримати по 1000 доларів від благодійної організації "1K", яка надає фінансову підтримку сім'ям в Україні, що постраждали від війни. Гроші для українців жертвують венчурні підприємці. Першими отримати допомогу можуть багатодітні самотні українки.

Українські сім'ї в США можуть отримати по 1000 доларів допомоги: кому призначені виплати - today.ua

Нью-Йоркська благодійна організація в галузі технологічної індустрії "1K" зібрала кілька мільйонів доларів США від фізичних осіб, стартапів та венчурних капіталістів. Фінансову допомогу вже одержали 5000 українських сімей. Серед тих, хто пожертвував кошти українцям – інвестори Фред Вілсон та Ом Малік, венчурні компанії NEA, First Mark, Khosla Ventures, Bessemer та інші.

Українські сім'ї в США можуть отримати по 1000 доларів допомоги: кому призначені виплати

Сім'ї, які прибули до США і зареєструвалися як біженці, можуть звертатися за фінансовою допомогою безпосередньо до "1K". Допомога надається виключно сім'ям з дітьми, тому самостійна особа не може отримати виплати. Подати заявку на виплати можна, заповнивши анкету.

Вік членів сім'ї та місцезнаходження сім'ї значення для отримання допомоги не має. Обов'язкова умова – бути підписаною на офіційні сторінки благодійної організації у соцмережах Instagram та Facebook. Також ваш профіль у соцмережах має бути відкритим. Без дотримання цих умов заявки не розглядатимуться.

Згідно з правилами програми, сім'я зможе отримати допомогу у розмірі 1000 доларів лише один раз. При цьому гроші можуть бути витрачені на свій розсуд, жодних чеків та звітів надавати не потрібно. Оскільки заявок подається багато, терміни їх розгляду можуть бути кілька місяців.

Раніше повідомлялося, що у США запустять нову спонсорську програму для прийому українських біженців.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua