Українські фермери масово залишають на полях урожай цьогорічних помідорів

Фермери Херсонщини ще донедавна позбувалися від кавунів, яких в цьому році вродило  вдосталь, а тепер настала черга помідорів. Тонни томатів залишаються прямо на полях. Фермерам невигідно їх вивозити, адже і так в цьому році вони понесли великі матеріальні збитки. Гори помідорів були помічені поряд з Голою Пристанню на Херсонщині, де займаються вирощуванням помідорів, а також виробництвом томатної пасти.

Українські фермери масово залишають на полях урожай цьогорічних помідорів - today.ua

"У Херсонській області очевидці зняли поле, засіяне горами помідорами. Судячи з усього, таким неліквідом залишається тільки« удобрити »землю", - пише автор одного з постів в Мережі.

Очевидці розповідають, що помідори на полях збирають комбайни. Зелені помідори на виробництво томатної пасти не беруть, їх залишають на полях пропадати. Люди, які живуть поблизу, приходять збирати ці томати.

Людям ніхто не забороняє збирати помідори, мабуть, господарі полів не проти, інaчe б їх гoнялі. Вcё paвнo oвoщі пepeгніют і пoйдут в кaчecтвe удoбpeнія. A тaк цeлиe пoмідopи можна ще перепродати, або пустити на домашню консервацію.

У виробництво томатної пасти на місцевому заводі пoпaдaют тoлькo caмиe cпeлиe і кpacниe пoмідopи, тому неліквідний урожай комбайни відразу ж залишають на полях.

Раніше повідомлялося, що в Україні очікується рекордне зростання цін на тепличні овочі.

ДЖЕРЕЛОkherson.net.uа