Українські біженці в Польщі можуть отримати безкоштовні продуктові набори: як зареєструватися

Українці, які мешкають у Польщі, зможуть отримати безкоштовні продуктові набори. Йдеться про громадян, які зареєстровані як біженці у місті Познань і мають номер PESEL UKR.

Українські біженці в Польщі можуть отримати безкоштовні продуктові набори: як зареєструватися - today.ua

Продукти українським біженцям видаватимуть у пункті допомоги Pogotowie Społeczne на вулиці Borówki 4 з понеділка, 29 травня, по суботу, 3 червня.

Зареєструватися на отримання продуктових наборів українці можуть за номером 61 646 33 44. Дозволено реєстрацію до 3 дорослих членів родини (наприклад, мама, повнолітня дитина, бабуся). Кожен із них отримає SMS з часом та датою візиту.

Дітей до 18 років реєструвати не потрібно – вони отримають пакунки на підставі реєстрації одного з батьків чи законного представника. Ця допомога видається одноразово.

Українські біженці в Польщі можуть отримати безкоштовні продуктові набори: як зареєструватися

При отриманні допомоги українцям потрібно пред'явити оригінал паспорта (для дітей може бути оригінал свідоцтва про народження за відсутності паспорта) та PESEL UKR.

Продуктовий набір на одну особу складається з:

  • цукру – 1 кілограм;
  • молока – 1 літр;
  • олії рослинної – 1 літр;
  • макарон – 1 кілограм;
  • джему (варення) – 0,3 кілограма.

Якщо за продуктовою допомогою звертається мама з двома неповнолітніми дітьми, то вона отримає 3-кратний набір продуктів: 3 кілограми цукру, 3 літри молока, 3 літри олії, 3 кілограми макаронів і 0,9 кілограми джему.

Одержувачів допомоги просять приносити власні пакети чи сумки. Продукти видаватимуть без тари.

Раніше повідомлялося, що українці у Польщі можуть отримати від 5000 до 6000 грн від неурядової організації "Польська гуманітарна акція".

ДЖЕРЕЛО24tv.ua