Українські біженці в Польщі можуть купити продукти у Biedronka з величезною знижкою

Автор: Марченко Любов

Українські біженці в Польщі, втім, як і самі польські громадяни, можуть купити собі продукти у мережі Biedronka з дуже великою знижкою. Знижка становить дві третини ціни, тобто продукти можна придбати лише за третину їхньої звичайної вартості.

Українські біженці в Польщі можуть купити продукти у Biedronka з величезною знижкою - today.ua

Про те, чому продукти коштують так дешево, і чи немає в цьому якоїсь каверзи, пише hvylya, посилаючись на Yavp.pl.

За такою ціною можна придбати продукти із так званим коротким терміном придатності. Тобто, термін придатності у них ще не вийшов, проте до його закінчення залишається зовсім небагато часу. При цьому такі продукти ще цілком придатні в їжу, не втратили свого смаку і не становлять жодної небезпеки для здоров'я.

Щорічно в Польщі викидається майже 5 мільйонів тонн харчових продуктів, які могли би піти людям на стіл, якби їх продали трохи раніше за зниженою ціною. У результаті, втрачають величезні гроші і виробники, і рітейлери. До того ж, це завдає шкоди природі і потребує додаткових витрат на утилізацію прострочених товарів.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Таким чином, реалізуючи продукти з коротким терміном придатності за третину ціни, рітейлер вирішує відразу кілька проблем: скорочує свої втрати, скорочує втрати виробника, мінімізує збитки для природи та допомагає небагатим людям придбати недорогу, але якісну їжу.

Українські біженці в Польщі можуть купити продукти у Biedronka з величезною знижкою

Biedronka й раніше намагалася не викидати продукти з коротким терміном придатності. Рітейлер віддавав їх благодійним організаціям, які допомагають нужденним. Однак тепер цей процес вдалося зробити набагато масштабнішим і допомогти ширшим верствам громадян, які потребують допомоги. Це стало можливим завдяки співпраці рітейлера з платформою Too Good To Go.

Таким чином, тепер користувачі мобільного додатка Too Good To Go можуть купити пакети-сюрпризи зі зниженими в ціні продуктами від Biedronka. У цих пакетах можуть бути і м'ясні продукти, і овочі, і кондитерські вироби, і фрукти, і навіть готова їжа, оскільки продукція постачається не лише з магазинів. У пакеті можуть бути продукти з кафе, пекарень, ресторанів. Загалом асортимент пакетів-сюрпризів дуже великий.

Окрім іншого, завдяки такій знижці українські біженці та небагаті поляки можуть собі дозволити цілком пристойну їжу з ресторанів за дуже смішну ціну.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Biedronka приєдналася до цього проекту ще влітку 2021 року. Проте досі в проекті брали участь лише магазини цієї мережі, розташовані у трьох містах – Варшаві, Ельблонзі і Тарнові. А тепер проект зробив крок в усі куточки Польщі. У ньому братиме участь близько півтисячі магазинів.
Зараз проект Too Good To Go працює в усіх містах із населенням від 100 тисяч осіб, а також у 80% міст із населенням від 50 до 100 тисяч і навіть у деяких містах, які містять менше 50 тисяч осіб.

Нагадаємо, у Польщі з'явилися недорогі квартири у деяких містах, які охоче купують українці.