Українські біженці в Німеччині проживають у притулках для тимчасового розміщення, які знаходяться у багатьох великих та невеликих містах країни. Стало відомо, що півтори сотні українців залишилися без даху над головою у місті Айхсфельд. Люди прибули з України, але їхнє розміщення місцева влада скасувала.
Для українців в Айхсфельді готували зал у порожньому виробничому цеху, який переобладнали в житлове приміщення. Проте раптово підписаний договір оренди відкликали, і селити біженців тепер немає де.
Повідомляється, що у місті більше не прийматимуть біженців з України та інших країн. Причиною стали численні погрози у соцмережах на адресу співробітників адміністрації та власника приміщення.
Влада вважає, що не можна гарантувати повну безпеку українцям у цьому місті, і те, що вони не зазнають нападу, як і співробітники адміністрації. Вони також переживають за своє життя.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Власник приміщення, яке хотіли надати біженцям з України, Крістіан Хунольд підтвердив, що скасував угоду лише через отримані погрози і назвав це "втраченою гуманітарною можливістю напередодні майбутньої зими".
Загалом до Тюрингії з початку війни прибуло 28 850 українських біженців, близько 3000 осіб приїхали з липня.
Нагадаємо, що минулого тижня у німецькому муніципалітеті Гросс-Стремкендорфі підпалили притулок для українських біженців. У будинку мешкало 14 мешканців, які, на щастя, не постраждали. Їх одразу переселили до іншого закладу. Поліція розслідує справу про підпал. На вхідних дверях після пожежі було знайдено намальовані елементи свастики.
Раніше повідомлялося, скільки витрачає в Німеччині на продукти на місяць сім'я із двох осіб.