Українські біженці у Швеції отримують два види допомоги, але за однієї умови: хто не може претендувати на виплати

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, які набули у Швеції статусу тимчасового захисту, можуть розраховувати на два види допомоги в країні: добову та цільову. Проте виплати доступні не всім біженцям. Держава підтримує лише тих, хто не має власних коштів на проживання у чужій країні.

Українські біженці у Швеції отримують два види допомоги, але за однієї умови: хто не може претендувати на виплати - today.ua

Приховати свій фінансовий стан біженцям у Швеції не вдасться. У разі працевлаштування право на виплати автоматично втрачається. Отримувати допомогу та одночасно заробляти гроші вважається суворим порушенням.

Добова допомога – гроші, які людина витрачає на свої повсякденні потреби: їжа, медична допомога, одяг та взуття, засоби гігієни, ліки, стоматологічні послуги, дозвілля та інше. Сума добових залежить від того, де мешкає біженець. Якщо у гуртожитку, де у вартість включено харчування, тоді виділяється на день 24 крони для одного дорослого та 12 крон для дітей.

Якщо житло без харчування, тоді біженець отримує 71 крону на одного дорослого; 61 крону на кожного дорослого, якщо в сім'ї їх більше одного; 37 крон для дітей віком до 3-х років; 43 крони для дітей від 4 до 10 років, та 50 крон для дітей від 11 до 17 років. Українські біженці у Швеції отримують два види допомоги, але за однієї умови: хто не може претендувати на виплати Якщо у сім'ї більше двох дітей, то для двох старших добові надаються у повному обсязі, а всім молодшим – 50% від встановленої суми.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Цільова допомога виплачується у випадку, якщо заявник має гостру потребу в чомусь, що не покривається добовими виплатами, наприклад зробити окуляри, купити зимовий одяг або дитячий візок. Потрібно довести, що необхідність є невідкладною і ви не в змозі оплатити витрати самостійно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міграційну службу потрібно повідомляти про зміну місця проживання чи фінансового статусу, адже ці фактори впливають безпосередньо на виплату підтримки.

Раніше повідомлялося, що Швейцарія посилила правила надання соціальної допомоги українським біженцям.