Українські біженці у Польщі можуть отримати 10 000 грн на дитину: названо умови нарахування коштів

Українським біженцям у Польщі поновили виплати додаткової фінансової допомоги на дітей. Йдеться про 1320 злотих (близько 10 000 грн) на дитину, які виплачуються протягом трьох місяців. Подати заявку можуть лише ті громадяни, які раніше не отримували допомогу від інших міжнародних організацій.

Українські біженці у Польщі можуть отримати 10 000 грн на дитину: названо умови нарахування коштів - today.ua

Фінансує виплати організація Save the children. Залишити заявку можна на сайті ee.humanitarianresponse.info. Крім особистих даних, в анкеті потрібно вказати терміни подальшого проживання на території Польші, а також свій банківський рахунок. Гроші можуть відправити навіть на українську банківську картку, або через Western Union.

Рішення щодо виплат приймається протягом чотирьох тижнів. У разі погодження виплат, заявнику прийде смс-повідомлення та інструкція стосовно отримання виплат.

Українські біженці у Польщі можуть отримати 10 000 грн на дитину: названо умови нарахування коштів

Сума виплат, яку отримають нові заявники, поки не відома. Можливо, це буде вже не 1320 злотих. Кожен окремий випадок розглядатиметься індивідуально. Усю детальну інформацію стосовно цієї допомоги українці можуть дізнатися за телефоном +48 509 781 039.

Міжнародна гуманітарна організація Save The Children є неурядовим благодійним проєктом, діяльність якого спрямована на захист та підтримку дітей, котрі перебувають у важких обставинах, спричинених війною, природними катаклізмами або іншими катастрофами різного характеру. Від початку війни в Україні організація допомагає українським дітям, і наразі прийом заявок на допомогу триває.

Нагадаємо, у Польщі стартувала програма Rebuilding Ukrainian Business на підтримку біженок з України, відповідно до умов якої їм буде надана допомога у розмірі 4000 доларів. 

ДЖЕРЕЛОinpoland.net.pl