Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 500 злотих: на кого розрахована допомога

Біженці з України, які проживають у Польщі, можуть отримати додаткові 500 злотих на продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні товари. Допомога буде видана у вигляді сертифікатів.

Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 500 злотих: на кого розрахована допомога - today.ua
500 zł

У рамках програми допомоги від Червоного Хреста заплановано забезпечити такими грошовими сертифікатами 9 000 сімей з України. Фінансування забезпечили фонди Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейну. Отримати сертифікати можна з 1 серпня до 16 вересня 2022 року.

Хто може отримати допомогу від Червоного Хреста у Польщі

  • біженці, які перетнули кордон після 24 лютого 2022 року;
  • українці, які мешкають на території воєводств, у яких діятиме програма: Нижньошленському, Любуському, Малопольському, Підкарпатському, Підляському, Шльонському, Свєнтокшиському, Вармінсько-Мазурському, Великопольському;
  • громадяни, які раніше не отримували фінансову допомогу від Польського Червоного Хреста у регіонах.

Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 500 злотих: на кого розрахована допомога Сертифікати на 500 злотих видаються не всім, а лише біженцям з дітьми, людям віком старше 50 років та членам їхніх сімей, опікунам осіб з інвалідністю.

Отримати допомогу можна у окружному та районному відділі Червоного Хреста. З собою потрібно мати оригінал паспорта, номер PESEL, свідоцтво про народження дітей, довідку про надання статусу інваліда (за потреби) та підтвердження місця тимчасового проживання – договір оренди житла, довідка з мерії, ґміни проживання у цьому місці.

Використовувати подарункові сертифікати можна у більш ніж 60 000 магазинах Польщі. Їх перелік озвучать у Червоному Хресті.

Раніше повідомлялося, що у Польщі українських біженців масово виселяють із гуртожитків.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today