Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 300 злотих на дітей: на що підуть виплати

Українські біженці у Польщі можуть отримати грошову допомогу на дитину у розмірі 300 злотих на підготовку до школи. Програма "Dobry start" стартувала з 1 липня та триватиме до 30 листопада. Уряд в такий спосіб допомагає батькам із забезпеченням шкільним приладдям своїх дітей.

Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 300 злотих на дітей: на що підуть виплати - today.ua

Вже близько 2,6 мільйонів батьків подали заявки на виплати. Після заповнення заявки гроші на рахунок буде перераховано протягом одного-двох місяців.

Щоб допомогу схвалили, треба бути учнем польської школи. Гроші виплачують школярам віком від 7 до 20 років (учням з обмеженими можливостями до 24 років).

Українські діти, які навчаються у Польщі, також повинні мати номер PESEL ukr, щоб отримати 300 злотих. Українські біженці у Польщі можуть отримати додаткові 300 злотих на дітей: на що підуть виплати Заявку на виплату за програмою "Dobry start" подає батько, опікун чи законний представник учня. Повнолітні можуть оформлювати заявку самостійно.

Оформити електронну заяву можна трьома способами:

  • на порталі Emp@tia MRiPS
  • на сайті PUE ZUS
  • за допомогою електронного банкінгу

Для реєстрації необхідно мати електронний підпис. За консультацією можна звернутися до співробітників ZUS. Статус заявки буде відображено в особистому кабінеті PUE ZUS.

Раніше повідомлялося, що українські біженці в Ірландії також можуть отримати допомогу, щоби зібрати дитину до школи.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today