Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити

Українські біженці в Німеччині офіційно отримують виплати від Jobcenter доти, доки не працевлаштуються. Ті громадяни, які перебувають у країні вже близько шести місяців, за шість тижнів до закінчення цього періоду повинні подати заяву на продовження виплат, інакше допомога анулюється.

Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити - today.ua

Якщо біженці не знайшли роботу і хочуть надалі отримувати виплати по безробіттю, їм потрібно заповнити форму WBA та додати до неї виписки з банківського рахунку, на який надходили виплати протягом останніх трьох місяців. Таким чином, потрібно підтвердити, що у вас немає додаткового доходу, і ви маєте право на отримання виплат надалі.

На подружжя та дітей потрібно заповнювати окремі заяви на виплати, якщо вони також перебувають у Німеччині. Для дітей - антраг KI , для іншого члена подружжя, якщо він не працевлаштований – WEP. На кожну дитину потрібно оформляти окрему заяву.

Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити

Заяви можна надіслати до Jobcenter або рекомендованим листом за місцем проживання, вказавши номер спільноти BGNummer та Kundennummer на конверті. Або можна залишити документи в поштовій скриньці для внутрішньої кореспонденції Jobcenter. Також можна використовувати мобільний додаток Jobcenter-App для подання документів на продовження виплат.

Влада Німеччини заявила, що з 1 січня 2023 року українці, які потребують фінансової допомоги, отримуватимуть, в середньому на 50 євро більше.

Розмір допомоги з безробіття буде переглянуто і для громадян Німеччини. Найбільше виплати зростуть для одиноких дорослих або батьків-одинаків - їм додадуть 53 євро, а розмір виплат збільшиться до 502 євро (зараз 449 євро). Інші категорії соціально незахищених людей отримуватимуть у середньому 451 євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today