Україна на порозі нового дефіциту: може зникнути туалетний папір

В Україні може потрапити в розряд дефіциту ще один товар. Йдеться про туалетний папір. Відомий кожному бренд "Обухів-65" може щезнути з полиць магазинів. А оскільки він займає левову частку цього сегменту продукції, то взагалі туалетний папір в Україні може стати дефіцитом.

Україна на порозі нового дефіциту: може зникнути туалетний папір - today.ua

Усе – через можливе закриття Київського картонно-паперового комбінату, який випускає знамениту марку туалетного паперу. Загроза закриття нависла над КПК через ймовірне російське громадянство його бенефіціара Володимира Крупчака. До того ж, керівництво Київського КПК підозрюють у несплаті податків.

Через ці підозри на комбінаті пройшли обшуки. А майно та активи Київського КПК були заарештовані. При цьому ще 12 вересня КПК виступив із заявою щодо громадянства Володимира Крупчака. Як виходить із заяви, власник комбінату відмовився від російського громадянства ще в далекому 2007 році.

Україна на порозі нового дефіциту: може зникнути туалетний папір

Водночас, за словами політичного аналітика Олександра Кочеткова, якщо арешт з майна підприємства не знімуть, і його роботу не відновлять, це відчують споживачі усієї України. Якісний туалетний папір може стати дефіцитом, а натомість нішу заповнять неякісні підробки популярного бренду.

Та навіть не це найголовніше. Головне, що без роботи залишаться понад 2,5 тисячі працівників комбінату. А казна недорахується понад 960 млн гривень податків.

Нагадаємо, до кінця поточного року без роботи залишиться майже кожен третій дорослий українець. Через це наприкінці 2022 і в першій половині 2023 року очікується значне зниження податків.

ДЖЕРЕЛОstopcor.org