Українці можуть отримати по 2200 гривень на дітей: заявки приймають до 31 березня

Українці можуть одержати по 2200 гривень на дітей. Заявки на грошову допомогу приймають до 31 березня.

Українці можуть отримати по 2200 гривень на дітей: заявки приймають до 31 березня - today.ua

Фінансову підтримку забезпечує благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка". У прес-службі організації повідомили, що виплати передбачені для опікунів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та інших соціально незахищених категорій населення, які опинилися у складному матеріальному становищі через війну з російськими окупантами.

Допомога надається тим українцям, які раніше не отримували його від фонду. Це жителі наступних областей: Київська, Чернігівська, Житомирська, Харківська, Сумська, Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Одеська, Миколаївська та Дніпропетровська. Громадяни отримають 2200 гривень на одного члена сім'ї (діти віком до 18 років або один із батьків).

Кошти нараховуються раз на місяць протягом трьох місяців. Заявки на реєстрацію у програмі приймають до 31 березня. Усі претенденти мають заповнити відповідну форму, яка вказана на сторінці фонду у соцмережі Facebook: https://forms.office.com/e/LCQQAfXVN3.

Українці подякували представникам "СОС Дитячі Містечка" за підтримку в умовах кризи.

"Ми отримували рік тому від вас допомогу. Це дуже допомогло на чужині спочатку", - написала Олена Кікот.

Багато батьків поцікавилися, чи можуть вони претендувати на виплати, маючи інвалідність, будучи одинокими матерями, які втратили майно, вагітними та у випадку, якщо проживають в інших областях. Представники благодійної організації наголосили, що в рамках цього траншу допомога надається цільовим сім'ям, які вказані у пості.

"Щойно з'явиться можливість допомагати іншим категоріям - одразу напишемо", - пообіцяли вони.

Наголошено, що люди, які отримали виплату минулого року, не можуть розраховувати на продуктові набори, білизну та засоби гігієни.

Раніше повідомлялося, що українські сім'ї отримають по 33 тисячі гривень.