У Viber з'явилася нова корисна функція для всіх абонентів

Viber запустив нову функцію для захисту від спаму, яка називається "Автоперевірка на Спам". Шахраї активно обходять систему, і додавання в "чорний" список більше не допомагає позбутися від докучливих спамерів. Тому система безпеки Viber впровадила для користувачів нову корисну функцію.

У Viber з'явилася нова корисна функція для всіх абонентів - today.ua

Щоб активувати її, необхідно відкрити в месенджері Viber розділ меню "Додатково" - "Налаштування" - "Конфіденційність", щоб у телефоні відображалася "Автоматична перевірка на спам". Ця функція поки що доступна тільки для користувачів Viber на Android і ПК.

Користувачі можуть не переживати, що анти-спам алгоритми читають їх повідомлення. Viber тільки перевіряє адресу відправника, номер телефону та посилання, і в разі, якщо хоча б щось із цього списку було помічено як спам, система автоматично блокує отримання повідомлень від нього.

У Viber з'явилася нова корисна функція для всіх абонентів Для захисту своїх користувачів всі повідомлення в Viber захищені "наскрізним шифруванням". Це означає, що ніхто не може прочитати ваші особисті і групові чати в Viber, і ніхто не може підслухати ваші особисті дзвінки в додатку. Вміст вашої переписки або дзвінки доступні лише для учасників.

Раніше повідомлялося, що Viber представив нову функцію сортування повідомлень для активних користувачів.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua