У Сільпо заявили про масштабну утилізацію непридатних товарів: стала відома причина

Мережа супермаркетів Сільпо повідомила про утилізацію великих партій непридатних товарів. Рітейлер регулярно позбувається продуктів, які псуються через відключення електроенергії.

У Сільпо заявили про масштабну утилізацію непридатних товарів: стала відома причина - today.ua

Про це стало відомо з переписки у Facebook-акаунті Сільпо.

Одна з покупниць в коментарі до публікації обурилася, що деякі супермаркети цієї мережі годинами можуть не працювати через відключення світла. Звісно, що в цей час не працюють і холодильники, які встановлені в цих магазинах. Після таких багатогодинних простоїв холодильного обладнання ніхто не може поручитися за якість продуктів, що там зберігаються.

"Підкажіть будь ласка, коли з'явиться генератор у Сільпо за адресою пр-т Лісовий. Годинами не працює Ваш Сільпо, хто несе відповідальність за якість товарів, коли світло відсутнє", - запитує жінка.

У Сільпо їй відповіли, що всі товари мережа рітейлер ретельно перевіряє на якість. І якщо якісь продукти не пройшли перевірку і втратили свіжість, їх нещадно утилізують.

"Всі товари по мережі проходять ретельний контроль якості. Ми з сумом утилізуємо те, що не витримує перевірки часом та має більш зламний характер. Якість та сервіс головна мета та заряд нашої праці щодня", - відповіла прес-служба мережі вишуканою українською мовою.

У Сільпо заявили про масштабну утилізацію непридатних товарів: стала відома причина

Таким чином, у Сільпо стежать за тим, щоб на прилавки не потрапляли зіпсовані продукти. Отже покупці можуть бути певні: Сільпо гарантує тільки свіжі продукти у своїй мережі, і їхньому здоров'ю ніщо не загрожує.

Нагадаємо, мережа Сільпо переобладнує багато своїх супермаркетів у Пункти незламності. Там покупці зможуть не лише придбати продукти, але й підзарядити свої смартфони, а також зігрітися, коли надворі лютує холод.

ДЖЕРЕЛОhvylya