У Нафтогазі просять українців сплатити квитанції за березень: як розрахуватися за газ онлайн

Українцям скасували штрафи за несплату платіжок за газ під час війни. Незважаючи на те, що споживачів не відрізатимуть від послуг за несплату, у Нафтогазі просять людей по можливості оплачувати квитанції, щоб підтримати свого постачальника.

У Нафтогазі просять українців сплатити квитанції за березень: як розрахуватися за газ онлайн - today.ua

У прес-службі Нафтогазу зробили заяву, що з розумінням ставляться до своїх клієнтів, але при цьому просять зрозуміти свого постачальника.

"Ми розуміємо ситуацію кожного, тому просимо вас сплатити рахунки по можливості… Ми формуємо платіжки щомісяця 10-12 числа. Сума до оплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає ваш оператор ГРМ (облгаз)", – нагадали у Нафтогазі.

Українцям, які покинули свої будинки, платіжки приходять до особистого онлайн-кабінету на my.gas.ua. Також отримати квитанцію за спожитий газ можна у чаті GASUA у Viber або Telegram або на електронну пошту.

Сплатити платіжки можна також в режимі онлайн одним із запропонованих способів: в особистому кабінеті на my.gas.ua, через сайти та мобільні програми банків, за допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay), або через платіжні термінали самообслуговування.

При оплаті в режимі онлайн клієнти Нафтогазу отримають знижку 1%, якщо здійснять оплату не пізніше 15 числа поточного місяця. Таким чином, якщо найближчими днями заплатити платіжку за березень, то можна отримати свій відсоток знижки на оплату наступного місяця.

Нафтогаз формує платежі щомісяця 10-12 числа. Сума до оплати розраховується на основі даних про спожитий газ, що передає оператор ГРМ (облгаз).

Раніше повідомлялося, що в Нафтогазі не змогли поки що відповісти, яким буде тариф на газ із 1 травня.

ДЖЕРЕЛОubr.ua