У “Дії“ з'являться три нові послуги: що зміниться для українців

У додатку "Дія" з'явиться кілька корисних послуг, які полегшать життя українцям. Функціонал цифрової програми розшириться, і громадянам буде доступно ще більше державних послуг онлайн.

У “Дії“ з'являться три нові послуги: що зміниться для українців - today.ua

Зокрема, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров анонсував, що його команда працює над запуском у "Дії" військових облігацій, цифрового пенсійного посвідчення та перших функцій електронного нотаріату.

Також українським громадянам із сьогоднішнього дня доступна послуга "усиновлення". Подати заявку в "Дії" на первинну консультацію можна за лічені хвилини. Незабаром у режимі онлайн можна буде подати пакет документів на кандидата в усиновлювачів, опікунів, батьків-вихователів прийомної сім'ї чи дитячого будинку сімейного типу, а також ознайомитись із анкетами дітей. У “Дії“ з'являться три нові послуги: що зміниться для українців Інформація про кандидата підтягуватиметься автоматично і вже протягом 15 днів з ним зв'яжуться та запросять на консультацію.

Розробники "Дії" працюють над іншими онлайн-послугами, які будуть запущені в 2022 році. За даними Мінцифри, станом на травень 2022 року послугами "Дії" користуються понад 17,3 млн українців. Тільки з початку лютого кількість нових користувачів становила понад 3 млн.

У планах Міністерства перевести 100% державних послуг в онлайн, щоб українцям більше не доводилося стикатися з паперовою бюрократією та місяцями чекати на довідку.

Раніше повідомлялося, що в "Дії" хочуть вручати повістки до суду українцям, і видавати судові рішення.