У “Дії“ з'являться нові послуги: оформити пенсійне та пройти медогляд можна буде онлайн

Кількість доступних для українців у "Дії" послуг різко збільшиться. Наприклад, змінити місце реєстрації або отримати пенсійне посвідчення можна буде онлайн.

У “Дії“ з'являться нові послуги: оформити пенсійне та пройти медогляд можна буде онлайн - today.ua

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, у "Дії" буде загалом 130 послуг. Українці зможуть, не виходячи з дому, платити податки, оформляти пенсійні та інші посвідчення, подавати заяву на субсидію та багато іншого.

Крім того, планується запустити експериментальний проект із поетапного створення єдиної державної системи електронного нотаріату та впровадження безпаперового режиму у сфері охорони здоров'я.

Українці зможуть отримати через "Дію" медичний висновок для отримання посвідчення водія. Також будуть цифровізовані медичні висновки щодо смерті. Крім того, через сервіс "Дія" нададуть людям можливість укладати декларації із сімейним лікарем та залишати згоду на посмертне донорство. Електронні рецепти на рецептурні препарати, наркотики, антибіотики з 2022 року також будуть в електронному форматі та зберігатимуться в "Дії".

Нещодавно в "Дії" з'явилася нова функція для захисту українців від шахраїв. Йдеться про push-повідомлення про перевірку кредитної історії при відкритті нового кредиту.

Нагадаємо, українці з січня також можуть формувати припинення підприємницької діяльності через портал "Дія", подавши електронну заяву.

ДЖЕРЕЛОsocportal.info