У ПриватБанку заявили про відключення Приват24: стало відомо, чому не буде інтернет-банкінгу

Приват24 буде недоступним для користувачів ПриватБанку. Таким чином, клієнти банку не зможуть скористатися інтернет-банкінгом: переказати гроші на іншу картку та здійснити необхідні платежі. Крім того, можуть бути недоступними й операції с картками у банкоматах. На щастя, так триватиме недовго.

У ПриватБанку заявили про відключення Приват24: стало відомо, чому не буде інтернет-банкінгу - today.ua

ПриватБанк має намір відключити інтернет-банкінг проти ночі 19 березня, повідомляє dnepr.express, посилаючись на прес-службу ПриватБанку.

Команда програмістів ПриватБанку має намір розпочати регламентні роботи відразу після опівночі – о 0:05 19 березня. Орієнтовно вони триватимуть упродовж трьох годин – до 3:05. Тобто, вже після третьої години ночі інтернет-банкінг знову має стати доступним для клієнтів ПриватБанку.

У ПриватБанку заявили про відключення Приват24: стало відомо, чому не буде інтернет-банкінгу

Регламентні роботи зумисне планують на нічний час, коли переважна більшість клієнтів міцно спатиме (якщо, звісно, агресивний сусід знову не влаштує нам повітряну тривогу), і коли гроші мало кому знадобляться.

Але дехто любить саме вночі проводити платежі і переказувати гроші родичам на картки. Крім того, комусь може вночі знадобитися готівка. Наприклад, якщо у пасажира квиток на нічний рейс, і йому треба терміново дістатися вокзалу на таксі. Тому українцям радять завчасно звечора запастися готівкою на випадок різних ситуацій.

Нагадаємо, деякі клієнти ПриватБанку скаржаться, що банк знімає комісію з їхніх зарплатних карток. У банку відповіли, що деякі клієнти отримують свої гроші не на зарплатну картку, а на картку "Універсальна", через що й вираховуються відсотки при знятті готівки.

ДЖЕРЕЛОdnepr.express