У ПриватБанку розповіли, як отримати кешбек за оформлення картки “єВідновлення“

Українці, чиє житло постраждало через бойові дії, можуть подати заявку в "Дії" на отримання 200 000 грн на ремонт у рамках програми "єВідновлення". Для отримання коштів слід відкрити спеціалізований рахунок в одному з банків-учасників програми. Серед них – ПриватБанк, який уже почав оформлювати карти "єВідновлення" та нараховувати громадянам кешбек.

У ПриватБанку розповіли, як отримати кешбек за оформлення картки “єВідновлення“ - today.ua

Як отримати кешбек за оформлення картки єВідновлення у ПриватБанку

Найбільший банк країни запропонував учасникам програми єВідновлення 15% кешбеку.

Для оформлення картки в Приват24 потрібно зайти у вкладку "Гаманець", натиснути меню "Додати" та вибрати картку єВідновлення.

Після відкриття картки можна подавати заяву на отримання компенсації у додатку "Дія", в якому картку для виплат вказати єВідновлення від ПриватБанку.

На цю карту можуть надходити виключно цільові кошти для відновлення пошкодженого житла. Термін дії картки – 12 місяців.

Як можна витратити кошти з картки єВідновлення

Зараховані кошти можна витратити лише у безготівковій формі на придбання будівельних матеріалів та замовлення ремонтних послуг. Список партнерів-учасників, де можна придбати будівельні матеріали та послуги, наповнюватиметься поступово та представлений на сайті послуги https://erecovery.diia.gov.ua/.

Контроль коштів здійснюватиметься через дозвіл витрат на МСС-код. Саме тому картою "ЄВідновлення" можна розрахуватися як у звичайних магазинах (потрібно додати картку до Apple Pay або Google Pay), так і в Інтернеті, але лише в українських мерчантів, які мають відповідний МСС-код.

Раніше повідомляли, що в Україні змінилися ціни на оренду квартир у великих містах.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today