У ПриватБанку розповіли, як можна зекономити на проїзді за допомогою Приват24

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці можуть економити на проїзді в громадському транспорті, купуючи квитки через мобільний додаток Приват24. У ПриватБанку розповіли, скільки грошей повертають клієнтам за поїздки.

У ПриватБанку розповіли, як можна зекономити на проїзді за допомогою Приват24 - today.ua

В кінці квітня ПриватБанк запустив програму підтримки українців, які купують білети через додаток Приват24. Програмою можна скористатися у містах України, де працює система безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою QR – коду.

Пасажирам повертатимуть половину вартості проїзду у міському транспорті, якщо вони оплачуватимуть проїзд у такий спосіб. Максимальний розмір компенсації становить 250 гривень на одну людину на місяць.

У ПриватБанку розповіли, як можна зекономити на проїзді за допомогою Приват24

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Як оплатити проїзд та отримати компенсацію

Для того, щоб їздити громадським транспортом та отримувати кешбек на карту у розмірі половини вартості проїзду, клієнтам ПриватБанку потрібно до 24 липня зареєструватися в програмі на сайті банку та оплачувати проїзд через QR-код та Приват24 саме з картки "Універсальна".

Щоб оплатити проїзд через додаток Приват24, потрібно відсканувати QR – код на наклейці в громадському транспорті та здійснити оплату. Після цього пасажири обов'язково мають натиснути кнопку "закомпостувати".

Банківська комісія за цю послугу не стягується. Тобто пасажири оплачують лише вартість квитка, а потім ще їм повернуть частину грошей.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сканери з QR-кодами встановлені у маршрутках, тролейбусах, трамваях. Наразі ще не весь громадський транспорт ними облаштований, але у великих містах валідатори для проїзду в більшості вже є.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк зупиняє зняття готівки та євро з деяких карт.