У Приват24 з'явилися три нові функції: що стало доступно клієнтам

ПриватБанк додав три нові функції до мобільного додатку Приват24. Тепер користувачі зможуть, не виходячи з дому, скористатися корисними банківськими послугами, які раніше були доступні лише офлайн.

У Приват24 з'явилися три нові функції: що стало доступно клієнтам - today.ua

У прес-службі банку розповіли про нові можливості у Приват24. Так, у розділі "Карта" з'явилися адреси із відділеннями банків, які працюють під час блекауту. Крім того, в розділі "Гаманець" можна переглянути ліміти Нацбанку та провести моніторинг заставного майна, наприклад автомобіля.

У Приват24 з'явилися три нові функції: що стало доступно клієнтам

Тепер клієнти ПриватБанку в Приват24 можуть дізнаватися про різні ліміти від НБУ, наприклад, ліміт на зняття готівки, на купівлю валюти, на карткові розрахунки за кордоном, тощо. Про всі зміни клієнти банку будуть отримувати онлайн-повідомлення, щоб завжди бути в курсі нововведень.

Функція перегляду відділень банку, що працюють під час блекауту, також багатьом стане в нагоді. Адже коли немає світла, а треба терміново звернутися до банку, то перевірити наявність діючих відділень можна навіть не виходячи з дому. Це може значно заощадити час, який ви витратили б на пошук відділень по місту.

Головною метою моніторингу заставного майна є встановлення його характеристик, умов зберігання та експлуатації вимог, які вказуються в договорі застави. Тепер все це можна перевірити онлайн.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк виплатить пенсіонерам одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛОubr.ua