У Польщі зросла вартість проїзду залізницею: що потрібно знати пасажирам

У Польщі зросла вартість проїзду у громадському транспорті. Йдеться про подорожчання квитків на потяги трьох місцевих компаній на сході країни.

У Польщі зросла вартість проїзду залізницею: що потрібно знати пасажирам - today.ua

Так, з 2 листопада, зросла вартість квитків на потяги таких перевізників, як Koleje Małopolskie, POLREGIO та Koleje Śląskie. Нові ціни актуальні для мешканців Малопольщі: Краківське воєводство, Сандомирське та Люблінське воєводство.

Конкретні ціни на квитки слід уточнювати у перевізників. Але відомо, що ціна квитка з головного залізничного вокзалу Кракова до місцевого аеропорту зросла на 3 злотих. Тепер за поїздку у цьому напрямку доведеться заплатити 17 злотих.

Найдешевший одноразовий квиток, власники якого могли проїхати до десяти кілометрів, із 2 листопада 2022 року коштує 5,50 злотих, замість 4,50 злотих.

У Польщі зросла вартість проїзду залізницею: що потрібно знати пасажирам

Подорожчали й місячні проїзні. Якщо раніше можна було придбати проїздний на потяг за 100 злотих, ї користуватися ним протягом 30 днів, то тепер місячний проїзний коштує 109 злотих.

Попереднє подорожчання проїзду у поїздах Польщі було у січні цього року. Тоді подорожчали квитки на потяги TLK та Intercity на 15%. У PKP Intercity запровадили підвищені знижки на квитки. При цьому скасували квитки вихідного дня.

Раніше повідомлялося, на скільки подорожчали квартири у великих містах Польщі за останні кілька місяців.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua