У Польщі збільшилася кількість вакансій для українців: яку роботу пропонують та скільки платять

У Польщі побільшало вакансій для українців. У порівнянні  з березнем, в травні пропозицій про роботу побільшало на 18%. Про це розповіли у аналітичному центрі агентства з працевлаштування Gremi Personal.

У Польщі збільшилася кількість вакансій для українців: яку роботу пропонують та скільки платять - today.ua

Насамперед збільшилася кількість чоловічих вакансій, оскільки робочі місця, які раніше займали українці, наразі порожні. Дефіцит робочої сили у Польщі почав збільшуватись у березні, оскільки українські чоловіки стали повертатися захищати Україну. Поляки з нетерпінням чекають на закінчення війни в Україні та повернення заробітчан.

У березні та квітні частина підприємств була змушена перебудувати свою роботу через те, що їхня діяльність була пов'язана з Росією. Відповідно частину працівників довелося звільнити, але у травні попит на чоловічі вакансії знову зріс, зокрема, у металургійній та будівельній сферах.

Без знання мови у Польщі за фізичну працю можна отримувати 23 000-24 000 на місяць. Найчастіше роботу з таким окладом пропонують на підприємствах харчової промисловості, у сфері обслуговування, будівельних компаніях та на логістичних складах.

Для жінок кількість вакансій у Польщі також зростає. Полоти та формувати клумби, садити квіти та збирати полуницю українки можуть за 3200 злотих (22 400 гривень або 723 долари) на місяць. Доярки можуть отримувати до 5000 злотих (35 тисяч гривень або 1129 доларів). Вистачає вакансій і для швачок, масажистів, перукарів та пакувальниць на завод.

Раніше повідомлялося, що Греція відкрила 50 тисяч вакансій для українських біженців.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com