У Польщі роздадуть безкоштовне житло українським біженцям: що відомо

Українські біженці у Польщі зможуть отримати тимчасове житло у Підкарпатському воєводстві, яке приймає найбільшу хвилю мігрантів. Це територія прямо на кордоні з Україною, яка включає міста Перемишль, Медик, Радимно і Кросно. Загалом тут планується розселити 1384 особи.

У Польщі роздадуть безкоштовне житло українським біженцям: що відомо - today.ua

Розмістять біженців у відремонтованих будинках, які належать муніципальній владі. У будинках встановили теплоізоляційні двері, замінили та ущільнили вікна, виконали зовнішню та внутрішню ізоляцію даху, відремонтували систему опалення. Усе готове для того, щоб і зимувати, і жити протягом року.

Польська влада та місцеві громади зробили все можливе для створення умов для українців. Також для біженців у Підкарпатському регіоні UNHCR та CORE передали понад 750 зимових пальт та зареєстрували на грошову допомогу понад 2550 біженців.

У Польщі роздадуть безкоштовне житло українським біженцям: що відомо

У Польщі на сьогоднішній день діє 28 пунктів прийому біженців з України. Перші з них з'явилися у Люблінському та Підкарпатському воєводствах, що межують з Україною. Звернутися туди та зареєструватися можна у будь-який час. Українцям там надають місце відпочинку, гаряче харчування та медичну допомогу.

Раніше повідомлялося, що з 1 березня у Польщі стягуватимуть плату за проживання українських біженців, які перебувають у місцях колективного розміщення.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua