У Польщі перестали виплачувати важливу фінансову допомогу біженцям з України

Частина українців під час війни виїхала за кордон. Майже вся Європа  відгукнулась на поклик про допомогу та надала як прихисток, так і фінансову підтримку українським біженцям. Багато людей знайшли тимчасове пристанище у Польщі. Сусідня країна відрила немало програм для підтримки наших співвітчизникаів. Та нещодавно один вид грошової допомоги біженцям із України у Польщі перестали виплачувати.

У Польщі перестали виплачувати важливу фінансову допомогу біженцям з України - today.ua

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на сайт фонду Diakonie Katastrophenhilfe.

Цей вид фінансової допомоги був започаткований у Польщі німецьким фондом Diakonie Katastrophenhilf. Для отримання виплат треба було подати відповідну заяву. В рамках цієї програми кожен біженець, який подав заявку, отримував допомогу в розмірі 700 злотих (5 769 грн). Таку суму виплачували на того, хто подавав заявку. Також кожному члену його сім'ї нараховувалось по 600 злотих (4 945 грн) грошової допомоги. Допомогу виплачували упродовж трьох місяців. Але тепер ця програма завершена.   

У Польщі перестали виплачувати важливу фінансову допомогу біженцям з України

"Наша програма грошової допомоги закінчилася, про інші програми допомоги в Польщі можна дізнатися на сайті Уряду Польщі", - пишуть на сайті фонду.

Отримати грошову допомогу можна було у таких містах як Вроцлав, Гданськ, Бєльсько-Бяла, Оструд, Згеж та Битом.

Також призупинено реєстрацію заяв на отримання одноразової допомоги для підготовки біженців до зимового періоду. Ця виплата була розрахована на тих українців, які вже отримали тримісячну фінансову допомогу.

"Реєстрація на нашу зимову підтримку закрита. Дякуємо за проявлений інтерес", - повідомили у фонді Diakonie Katastrophenhilfe.

Нагадаємо, Польща після 24 лютого прийняла понад 1,5 мільйона наших співвітчизників. Стало відомо, на які виплати та житло вони можуть розраховувати у грудні.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua