У Польщі, Німеччині та Чехії скасовують безкоштовний проїзд для українських біженців, але вводять пільгові тарифи

Польща, Німеччина, Чехія, Болгарія та ще низка європейських країн з 1 червня скасовують безкоштовний проїзд для біженців з України. Проте, для них, як і раніше, діятимуть деякі пільги.

У Польщі, Німеччині та Чехії скасовують безкоштовний проїзд для українських біженців, але вводять пільгові тарифи - today.ua

Так, безкоштовний проїзд українцям дозволявся у міському транспорті та транспорті міжнародного сполучення по всій Європі. Для цього потрібно було надати документ, який засвідчує громадянство України, зі штампом перетину кордону після 24 лютого, або нульовий білет, який можна взяти в касах на вокзалі.

Тепер українці в Європі мають платити за проїзд у громадському транспорті, але за зниженими цінами.

У Польщі, Німеччині та Чехії скасовують безкоштовний проїзд для українських біженців, але вводять пільгові тарифи Наприклад, у Німеччині біженці з України зможуть придбати проїзний за €9 на всі види громадського транспорту та на проїзд у регіональних поїздах. У Чехії проїзний на всі види транспорту коштуватиме €7.

У Польщі з 1 червня пасажири з України матимуть право безкоштовного проїзду лише на проїзд у поїзді, пересуваючись із кількох міст: Хелма, Дорогуська, Любліна, Грубешева, Перемишля, Загужа, Ярослава та Жешува. Також у Польщі для українців залишиться можливість безкоштовно пересуватися поїздами 2-го класу TLK та IC.

Раніше повідомлялося, що буде із цінами на проїзд у Києві на фоні подорожчання палива.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua