У платіжках за електроенергію з'явиться нова графа: що зміниться для власників лічильників

Автор: Лобанова Єлизавета

Незабаром у платіжках українців за електроенергію з'явиться нова інформація. Електропостачальників зобов'язали в квитанціях на оплату вказувати інформацію про початкові та кінцеві показники лічильників, на підставі яких здійснюються нарахування. Таким чином, побутовим споживачам буде зрозуміло, за що їм нараховують оплату.

У платіжках за електроенергію з'явиться нова графа: що зміниться для власників лічильників - today.ua

У Національній комісії з регулювання енергоринку (НКРЕКУ) повідомили, що для споживачів, електроустановки яких мають невелику потужність до 0,1 кВт, врегульовано організацію комерційного обліку та визначення обсягів споживання без встановлення лічильників. У платіжках за електроенергію з'явиться нова графа: що зміниться для власників лічильників Крім того, під час війни українцям спростили процедуру зміни електропостачальника. Термін переходу до нового постачальника скоротили з 21 до трьох днів.

Тарифи на електроенергію до кінця війни українцям пообіцяли не підвищувати. Оскільки Україна експортує електроенергію в інші країни, а під час війни її вартість зросла, це дозволяє українським компаніям, що її генерують, заробити значні кошти, які частково спрямовані на те, щоб тарифи для українців залишалися стабільними.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, 28 червня Україна отримала право на експорт електрики до країн ЄС. 28 червня розпочався експорт електроенергії до Румунії, 5 липня –до Словаччини.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Раніше українцям розповіли про можливі перебої з електроенергією у зимовий період.