У передмістях Києва різко подорожчав проїзд у маршрутках: вартість поїздки зросла до 44 гривень

Подорожчання проїзду торкнулося не лише міських маршруток, а й приміських напрямків. Напередодні очікуваного локдауна перевізники переглянули тарифи на деякі маршрутки, які курсують зі столиці в передмістя. Зокрема, з 1 жовтня подорожчає проїзд в маршрутному автобусі №316 сполученням Бориспіль - станція метро "Лівобережна. Про це повідомили пасажири маршрутки у Facebook-групі" Мій Бориспіль".

У передмістях Києва різко подорожчав проїзд у маршрутках: вартість поїздки зросла до 44 гривень - today.ua

Вже через кілька днів вартість разового проїзду з Борисполя до Києва підвищиться на 6 гривень. Заплатити за поїздку треба буде 44 гривні, тоді як зараз проїзд коштує ще 38 гривень. Для людей, які щодня добираються на роботу і з роботи в столицю різниця буде відчутною. Адже тільки проїзд на маршрутці за день коштуватиме 88 гривень в обидві сторони. Якщо додати проїзд в метро (16 гривень), то вийде більше 100 гривень в день потрібно віддати тільки за дорогу. У передмістях Києва різко подорожчав проїзд у маршрутках: вартість поїздки зросла до 44 гривень На початку вересня також подорожчав проїзд з Крюківщини до Києва з 15 до 18 гривень.

Влітку до 24 гривень зросла вартість проїзду на маршрутах №392, 379 і 420, які курсують між Ірпенем та столичною станцією метро "Академмістечко". Проїзд в приміській маршрутці № 381 від Ірпеня до метро "Оболонь" коштує вже 27 гривень.

Вартість проїзду традиційно переглядають під кінець року, але в 2021 році чиновники вирішили зробити це раніше, адже очікують локдаун. Головними причинами подорожчання проїзду перевізники називають погіршення фінансового стану автотранспортної галузі, а також збільшенням вартості запчастин, паливно-мастильних та інших матеріалів.

Раніше повідомлялося, на скільки подорожчала вартість проїзду у великих містах України у вересні.

ДЖЕРЕЛОkyiv.comments.ua