У Німеччині розширили перелік вакансій для українців: яку роботу та зарплати пропонують німецькі компанії

Автор: Лобанова Єлизавета

Українським біженцям у Німеччині стали пропонувати дедалі більше роботи без знання мови. Біженці можуть знайти  легку фізичну роботу в гастрономії, на логістичних складах, підприємствах харчової та переробної промисловості та в автомобільній галузі. При цьому від них не вимагають знання німецької чи англійської.

У Німеччині розширили перелік вакансій для українців: яку роботу та зарплати пропонують німецькі компанії - today.ua

За статистикою, близько 160 тис. українців знайшли роботу в Німеччині з початку війни. З приїздом біженців німецький ринок праці переформатувався. Великі компанії Німеччини змінюють підхід до пошуку робітників та працевлаштовують дедалі більше українців. Достатньо, щоб один працівник на кілька осіб володів німецькою мовою на комунікативному рівні, щоб допомогти іншим роз'яснити їхні обов'язки.

Також дедалі більше роботодавців пропонують житло своїм працівникам. Така практика поширена в Польщі, де проживає на сьогоднішній день найбільше українців.

У Німеччині розширили перелік вакансій для українців: яку роботу та зарплати пропонують німецькі компанії

Популярні зараз

У Верховній Раді визнали, що в Україні закінчились гроші для зарплат військовим: який вихід бачить влада

З'явився коментар щодо ймовірної депортації українських чоловіків із Чехії

Десна принесе забруднену воду до Києва 10 вересня: як намагаються запобігти ситуації

На планеті стрімко підвищується рівень Світового океану: в ООН говорять про затоплення значної частини суші

У середньому українці в Німеччині зараз можуть розраховувати на зарплату 1467 євро на місяць (54 тис. грн). Понад чверть (26%) опитаних українців у Німеччині зізналися, що отримують понад 2000 євро (76,7 тис. грн). Ще 45% українців декларують заробіток у діапазоні 1000-1999 євро (38,4-76,6 тис. грн), повідомляє міграційна платформа EWL.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зі знанням німецької мови та вищою освітою українські біженці можуть отримувати високі зарплати та працювати у високооплачуваних галузях, таких як логістика, адміністрація та офіс-менеджмент, а також наука та освіта.

Раніше повідомлялося, що українські біженці у Німеччині залишилися без даху над головою.