У Нафтогазі скасують клієнтам річний тариф на газ і призначать новий: подробиці

У Нафтогазі розповіли, як зміниться тариф на газ для однієї категорії споживачів. Йдеться про тих, хто користується тарифом "Річний" ще з минулого року, і хто досі сплачує за газ за цим тарифом.

У Нафтогазі скасують клієнтам річний тариф на газ і призначать новий: подробиці - today.ua

Після закінчення терміну дії "Річного" тарифу на газ для таких споживачів зміниться вартість газу, повідомив директор ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" Максим Рабінович.

За словами Максима Рабіновича таких клієнтів по завершенню строку дії їхніх річних тарифів на газ автоматично переведуть на тариф "Фіксований", яким користуютьсяч усі побутові споживачі Натогазу.

"Ціна на газ для таких клієнтів до 30 квітня 2022 року становитиме 7,96 грн за кубічний метр",- уточнив посадовець.

У Нафтогазі скасують клієнтам річний тариф на газ і призначать новий: подробиці

При цьому він запевнив клієнтів, які користуються "Річними" тарифами, що жодних перебоїв із газопостачанням у них не буде. Крім того, їм не треба буде писати ніяких додаткових заяв щодо переведення на "Фіксований" тариф. Усе буде здійснено в автоматичному режимі.

"Писати додаткові заяви не потрібно, адже з 1 травня 2021 року відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року", – наголосив керівник.

При цьому в компанії Нафтогаз не виключають, що зможуть запропонувати своїм клієнтам, крім "Фіксованого" тарифу на газ, ще й привабливу сезонну пропозицію. Щоправда дату запровадження сезонного тарифу, навіть орієнтовну, не називають, а лише радять споживачам стежити за повідомленнями на сайті Нафтогазу.

ДЖЕРЕЛОglavcom