У Нафтогазі розповіли, звідки беруться зайві суми у платіжках за газ

Клієнти "Нафтогазу" масово скаржаться на незрозумілі платіжки за газ. Там регулярно з'являються зайві суми для оплати. Причому клієнти, які добре засвоїли у школі чотири арифметичні дії, переконані, що суми, виставлені Нафтогазом, абсолютно не відповідають їхньому реальному обсягу споживання.

У Нафтогазі розповіли, звідки беруться зайві суми у платіжках за газ - today.ua

У Нафтогазі роз'яснили, як можна перевірити нарахування, щоби більше не виникало сумнівів у тому, що вони зроблені правильно.

Це можна зробити або в особистому кабінеті на сайті Нафтогазу, або через чат-боти GASUA цієї компанії у месенджерах Viber, Telegram або Facebook Messenger. Нарахування на газ потрібно шукати у розділі "Історія нарахувань".

У Нафтогазі розповіли, звідки беруться зайві суми у платіжках за газ

Якщо ж і там нічого не вдалося прояснити, то найкраще залишити коментар для фахівців Нафтогазу на сторінці компанії у Facebook. Вони вийдуть з вами на особистий контакт і дадуть роз'яснення щодо нарахованих сум у платіжках за газ.

У листуванні потрібно вказати номер особового рахунку, адресу, за якою ви отримуєте послуги Нафтогазу, а також прізвище, ім'я та по батькові власника рахунку.

Нагадаємо, при цьому Нафтогаз завжди наголошує, що компанія-постачальник не несе відповідальності за обсяги газу, за якими нараховується плата за енергоресурс. Це – зона відповідальності газорозподільної компанії (облгазу). Водночас причина завищеної (або заниженої) платіжки за газ може бути в тому, що клієнт вчасно не передає показання газового лічильника.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua