У Нафтогазі розповіли про новий річний тариф на газ

У компанії Нафтогаз відповіли на питання щодо нового річного тарифу на газ. Наразі сказати, яким буде новий тариф на газ, у компанії не можуть. Адже це залежатиме від багатьох чинників.

У Нафтогазі розповіли про новий річний тариф на газ   - today.ua

Таке запитання щодо нового річного тарифу на газ поставила у Facebook-акаунті Нафтогазу одна з його клієнток.

"Тариф не буде поки змінюватись? Адже річний був лише до квітня, яка далі буде ціна?" – запитала одна з клієнток.

Нафтогаз не забарився із відповіддю. Прес-служба компанії відповіла, що наразі ще немає рішення щодо нового тарифу на газ, який мав бути запроваджений відразу після закінчення опалювального сезону, із травня. Отже, клієнтці радять стежити за оновленням інформації на платформах компанії.

У Нафтогазі розповіли про новий річний тариф на газ

"Наша компанія працює над тим, щоб презентувати більше пропозицій на ринку та інформація стосовно нових тарифів поки що невідома. Слідкуйте за новинами у фейсбук, чат-бот Viber та Telegram та на офіційному сайті gas.ua, щоб завжди бути в центрі подій", - відповіла прес-служба Нафтогазу.

Втім, нещодавно глава Міненерго Герман Галущенко пообіцяв, що тарифи не підвищуватимуть до кінця війни. Щоправда, він говорив про тарифи на електроенергію, та очевидно, що влада має на увазі ціни на всю комуналку, включаючи й тарифи на газ.

Нагадаємо, незважаючи на війну, Оператор ГТС України повністю виконує свої контрактні зобов'язання щодо транзиту газу в Європу. Причому цими днями транзит газу в Європу йде з максимальним завантаженням.