У Мінсоцполітики розповіли, хто із пенсіонерів не отримав пенсії за квітень

Пенсії в Україні фінансуються у повному обсязі, проте за квітень свої виплати отримали не всі громадяни. У Мінсоцполітики розповіли, кого саме позбавили виплат, та як їм отримати свої гроші.

У Мінсоцполітики розповіли, хто із пенсіонерів не отримав пенсії за квітень - today.ua

Пенсіонерам, які отримують виплати на банківську картку, вчасно перерахували їхні гроші. Проблеми виникли з доставкою пенсій готівкою, оскільки у низці областей України йдуть бойові дії, і листоноші не можуть туди дістатися.

Незважаючи на усю небезпеку, працівники Укрпошти вже забезпечили доставку понад 80% профінансованих пенсій. Гроші обіцяють виплатити й решті 20%, лише із затримками.

За квітень в Україні було перераховано пенсійні виплати на загальну суму 34,1 млрд гривень. Частину коштів було направлено до Ощадбанку, який перерахував гроші на карти. Багато пенсіонерів у квітні отримали гроші раніше терміну, як і у березні.

Пенсіонери, які отримували виплати на картку, продовжать отримувати їх незалежно від місця проживання. За бажання можна зателефонувати за "гарячою лінією" Ощадбанку і перенаправити пенсії в інший банк, в якому пенсіонеру зручніше отримувати виплати.

Тим громадянам, хто отримував гроші готівкою та залишив свої будинки, необхідно звернутися до Пенсійного фонду із заявою про переадресацію пенсії за новим місцем проживання.

Раніше українцям пояснили, хто має право на отримання пенсії через втрату годувальника у воєнний час.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua