У Міноборони розповіли про затримку виплат військовим

Затримка виплат військовим можлива тільки через невчасне подання або не правильне оформлення документів командирами. 93,5% "бойових" виплат вже профінансовано Міністерством оборони.

У Міноборони розповіли про затримку виплат військовим - today.ua

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

У зв’язку з повномасштабною війною військовослужбовці фінансуються як за нормами мирного (звичайна заробітна плата), так і за нормами воєнного часу. Йдеться про суми в 30 і 100 тис. гривень відповідно.

Інформаційне агентство АрміяInform, з посиланням на заступника Міністра оборони України Ганну Маляр, повідомило що Міністерство оборони України профінансувало на 100% щомісячне грошове забезпечення військових частин. Щодо “бойових” виплат, то на сьогодні вони становлять 93,5% від того, що мали виплатити у вересні.

У Міноборони розповіли про затримку виплат військовим

За словами Ганни Маляр, будь-які затримки можуть бути викликані тільки невчасним поданням документації командирами:

"Це невеликий відсоток, просто буде затримка по виплатах, але вони будуть здійснені після того, як командири у військах нададуть документи".

Чиновниця Міноборони також зазначила що коштів достатньо, і вони вже перераховані Міністерством оборони на рахунки ЗСУ. Грошей вистачить усім.

Нагадаємо, в деяких регіонах України зарплати у вересні скоротилися порівняно із серпневими. Найбільш відчутне зниженння зарплат відбулось у Миколаївській, Львівській, Житомирській, Черкаській, Полтавській і Дніпропетровській областях.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua