У Києві знизилися ціни на опалення і гарячу воду: скільки заплатять жителі столиці в новому опалювальному сезоні

У Києві знизилися тарифи на опалення і гарячу воду. "Київтеплоенерго" представило нові тарифи, в яких ціна на опалення і гарячу воду для побутових споживачів становить 900,67 гривень за Гкал. Це дешевше, ніж у всіх інших містах України.

У Києві знизилися ціни на опалення і гарячу воду: скільки заплатять жителі столиці в новому опалювальному сезоні - today.ua

Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та житлово-комунальних послуг підвищила тарифи на виробництво тепла ряду компаній, в тому числі і для "Київтеплоенерго". При цьому комунальне підприємство знизило ціну на опалення і гарячу воду для побутових споживачів на 4%, за рахунок збільшення тарифів для промислових підприємств, бюджетних і релігійних організацій. У Києві знизилися ціни на опалення і гарячу воду: скільки заплатять жителі столиці в новому опалювальному сезоні В інших містах України тарифи на опалення в новому опалювальному сезоні злетіли в середньому від 40 до 70%. У Чернівцях вже затвердили подорожчання гарячої води і опалення на 70%, в Одесі - на 56%, в Бердянську - на 47%, в Кременчуці тариф виросте на 53%, в порівнянні з минулим роком. Найбільше заплатять жителі будинків, де частково встановлені лічильники, або вони відсутні взагалі.

Нагадаємо, кияни отримали платіжки "заднім" числом, в яких суми за опалення досягають сотні тисяч гривень. У Київтеплоенерго відзначили, що перерахунок був проведений відповідно до постанови уряду. Однак пізніше визнали, що сталася помилка і обіцяють повернути споживачам гроші назад.

Раніше повідомлялося, що з початком нового опалювального сезону плата за опалення буде здійснюватися по-новому.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua