У Києві заговорили про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

Автор: Лобанова Єлизавета

У травні перевізники повідомили про підвищення тарифів на проїзд у передмісті Києва, а 1 червня стало відомо про те, що столична влада має намір розглянути питання щодо підвищення тарифів на проїзд і в Києві.

У Києві заговорили про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті - today.ua

Дедалі більше мешканців столиці повертаються до Києва після тимчасового від'їзду та починають користуватися громадським транспортом. На фоні подорожчання палива утримувати колишню ціну на проїзд перевізникам дедалі складніше.

Нинішня вартість проїзду 10 грн не є економічно обґрунтованою в сучасних умовах. Транспортні комунальні підприємства працюють у збиток, а тому необхідно ухвалити рішення щодо підвищення проїзду або розглянути можливість надання дотацій, заявила депутат Київської міської ради Алла Шлапак.

У КМДА можливе подорожчання проїзду наразі не коментують. Однак це справа часу. У Києві заговорили про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Наприкінці травня столичні приватні перевізники анонсували підвищення вартості проїзду з 10 до 15 грн. за поїздку на 90% маршрутів. На деяких із них проїзд залишать по 12 грн.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Подорожчання перевізники пов'язують із критичною ситуацією з паливом у країні. Також у рази подорожчали запчастини та паливно-мастильні матеріали. Собівартість проїзду зросла під час війни, а пасажиропотік знизився. Покривати свої витрати перевізникам немає звідки.

Раніше повідомлялося про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті у Львові, Нікополі та Полтаві.