У Києві та області запровадили нові графіки відключень світла: на які групи поділили споживачів

У Києві та Київській області з 3 січня запровадили нові графіки відключення електроенергії. На мешканців столиці чекають стабілізаційні відключення, поки стан інфраструктури це дозволяє.

У Києві та області запровадили нові графіки відключень світла: на які групи поділили споживачів - today.ua

У ДПЕК повідомили, що усунули результати ракетних ударів 2 січня, і для рівномірності та почерговості відключень світла споживачів з 3 січня поділили на чотири групи, замість двох, як було раніше, і запровадили для кожної групи свої графіки.

Нові графіки відключень електроенергії складаються із трьох категорій (кольорів):

  • Білий колір на графіку: у цей час планується ввімкнення світла.
  • Сірий колір на графіці: в цей час світла не буде.
  • Світло-сірий колір на графіку: можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі збільшуватиметься.

У Києві та області запровадили нові графіки відключень світла: на які групи поділили споживачів

Для того, щоб переглянути новий графік відключень у Київській області, споживач може зайти на сайт компанії та ввести свою адресу у відповідне поле. Графік відключень у столиці можна перевірити тут.

Графіки відключення електроенергії змінили і в деяких інших областях. Наприклад, на Одещині повернулися до стабілізаційних відключень, на Донеччині – запровадили екстрені відключення. На Львівщині діють графіки стабілізаційних відключень. Однак вони застосовуються в тому випадку, якщо в системі не вистачає потужності подачі струму всім клієнтам.

У зв'язку з потеплінням та завдяки підвищеному виробництву електроенергії сонячними електростанціями споживання електрики за останній тиждень в Україні знизилося, що є сприятливим для всіх.

Раніше у ДТЕК розповіли, чи відключення електроенергії діятимуть в Україні після війни.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua