У Києві стрімко дорожчають двокімнатні квартири: за скільки можна купити нове житло в столиці

За останні півроку в Україні зросла вартість житла в новобудовах. Особливо подорожчання стало відчутним у великих містах. Так, в Києві середня ціна квадратного метра на первинному ринку збільшилася до $1229, у порівнянні з липнем. Найбільший попит спостерігається на однокімнатні квартири, а ось ціни рекордно підскочили на двокімнатне житло.

У Києві стрімко дорожчають двокімнатні квартири: за скільки можна купити нове житло в столиці - today.ua

Залежно від району цінник відрізняється. Найдорожчим районом Києва залишається Печерський, де "квадрат" нерухомості в середньому коштує $1886. Найбюджетніше нове житло продають в Дніпровському районі - $926/кв. м. Ріелтори спостерігають тенденцію до зниження цін в Оболонському та Печерському районах столиці протягом останніх чотирьох місяців. Ці райони мають хорошу інфраструктуру і транспортну розв'язку, але вартість житла тут багатьом не по кишені.

Якщо говорити про двокімнатні квартири, то їх вартість тільки за останній місяць зросла на 5,1%. Середня ціна квадратного метра доходить до $1217. Трикімнатні квартири коштують від $1141 за кв. м. Попит на них традиційно нижче. У Києві стрімко дорожчають двокімнатні квартири: за скільки можна купити нове житло в столиці Найчастіше покупці шукають нові "однушки" (47% запитів) середньою площею близько 50 кв. м. Незважаючи на більш високі ціни, українці частіше обирають житло в сегменті "комфорт", ніж "економ".

Раніше повідомлялося, що в Україні з 2022 року ще більше підвищаться податки за квартири.

ДЖЕРЕЛОubr.ua