У Києві роздають повістки тим, хто смажить шашлики на природі: що відомо

У Києві відпочивальникам на природі роздають повістки у військкомати. Рейди по лісам та зонам відпочинку проводять правоохоронці разом із лісниками. 

У Києві роздають повістки тим, хто смажить шашлики на природі: що відомо - today.ua

Відомо, що цими вихідними у Деснянському районі лісівники разом з рятувальниками, поліцейськими та військовими провели подібний рейд та вручили повістки чоловікам призовного віку, які смажили шашлики.

Варто зазначити, що це саме повістки для уточнення військово-облікових даних. Даний вид повісток до військкомату вручається для оновлення інформації про сімейний стан, місце роботи, стан здоров’я тощо. Документ не означає мобілізацію. Йдеться лише про оновлення інформації. Ігнорувати такі повістки не варто.

У Києві роздають повістки тим, хто смажить шашлики на природі: що відомо

Також відпочивальникам правоохоронці надали листівки з алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та нагадали про адміністративну відповідальність за відвідування лісів і порушення вимог пожежної безпеки.

У травні починається сезон шашликів на природі, а отже збільшується ризик пожеж у лісових зонах через недбалість відпочиваючих.

Як відомо, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах в Україні передбачене адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу на громадян – від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1530 до 4590 грн.)

Раніше повідомлялося, що суди в Україні масово виносять вироки ухилянтам від мобілізації.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua