У Києві рекордно подорожчала оренда квартир: скільки коштує зняти житло в столиці

Вартість оренди житла в Україні з початку літа почала підвищуватися, незважаючи на сезон відпусток. Зокрема, ціни на квартири в Києві за останній тиждень зросли в середньому на 5%, а за місяць - на 25%. Найстрімкіше дорожчає аренда трикімнатних квартир.

У Києві рекордно подорожчала оренда квартир: скільки коштує зняти житло в столиці - today.ua

У Києві за рік вартість оренди житла підскочила в середньому на 21%. Традиційно влітку ціни падають, але так як в минулому році на літо припав локдаун, а в цьому році карантин слабший, то зменшувати ціни не поспішають.

На сьогоднішній день оренда однокімнатної квартири в столиці коштує в середньому 11 843 грн за місяць, двокімнатної - 19 971 грн в місяць, трикімнатної - 37 271 грн в місяць. Це на 13%, 25% і 27% відповідно дорожче, ніж в липні 2020 року. За останній тиждень (з 5.07.2021 по 12.07.2021) вартість оренди зросла на 6,6%, 4% і 6% відповідно. Ці показники цін - найвищі за останній рік. У Києві рекордно подорожчала оренда квартир: скільки коштує зняти житло в столиці Незважаючи на те, що в розпалі сезон відпусток, українці активно арендують житло і в інших містах України. Переважно попит зростає в курортних містах і в столиці, куди українці відправляються відпочити на пару-трійку днів. З початку літа українці стали бронювати на короткий термін на 22% більше житла. Лідерами стали Львів, Одеса, Затока, Херсон та інші міста.

Раніше повідомлялося, коли очікувати пікового попиту на оренду житла в Україні найближчим часом.

ДЖЕРЕЛОubr.ua