У Києві продовжують рости ціни на оренду квартир: названі найдорожчі і найдешевші райони

Ціни на нерухомість у столиці цієї осені продовжують зростати. Іногородні студенти на початку вересня підвищили попит на аренду житла, але є й інші чинники, які не стримують вартість квартир.

У Києві продовжують рости ціни на оренду квартир: названі найдорожчі і найдешевші райони  - today.ua

За словам експертів, відновлювальні процеси в економіці і повернення населення до очного формату роботи і навчання спровокувало значний сезонний стрибок цін. Вартість оренди квадратного метра однокімнатних квартир у вересні склала $12,5, тоді як ще у серпні ця ціна складала $11/ кв.м.

Якщо порівнювати по районам, то найдорожчим для оренди у Києві залишається Печерський район. Тут середня вартість оренди 1-к квартир складає $1101, або $16 за кв.м.

У Києві продовжують рости ціни на оренду квартир: названі найдорожчі і найдешевші райони

Далі у рейтингу цін йде Шевченківський район. Тут орендодавці просять за квартиру у середньому від $774, або $12/кв.м.

На третьому місці за вартістю оренди житла розмістився Голосіївський район — $677 за квартиру, або $12/кв.м.

Найдешевша оренда квартир зафіксована у Деснянському районі столиці — $372 за квартиру, або $7 за кв.м. У цьому районі немає метро та менш розвинута інфраструктура, ніж ближче до центру. Відповідно, тому й такі ціни.

У Києві продовжують рости ціни на оренду квартир: названі найдорожчі і найдешевші райони

Незважаючи на очікування локдауна, у найближчі місяці зниження цін на оренду квартир у столиці не відбудеться. Наразі ціни на ринку стабільно ростуть.

За словам ріелторів, якщо пропозиція перевищить попит на 40-50%, тоді вартість оренди доведеться знижувати, але наразі приводу до цього немає.

Нагадаємо, в Україні зростає попит на старі квартири в радянських будинках.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua