“Потрібно піднімати тарифи“: у Києві подорожчає проїзд в громадському транспорті

Ціни на проїзд у громадському транспорті Києва мають намір підвищити. Основна причина – збитковість міських пасажирських перевезень. Про ймовірне підвищення оплати за проїзд у громадському транспорті розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандібор.

“Потрібно піднімати тарифи“: у Києві подорожчає проїзд в громадському транспорті - today.ua

За словами чиновника, тарифи на проїзд треба піднімати обов'язково, оскільки коштів на розвиток транспорту просто немає. При цьому місцева влада навіть у такій ситуації примудряється тримати громадський транспорт у строю.

"А як нам розвивати громадський транспорт, якщо він збитковий? Він не просто дотаційний, він на 300% дотаційний. І щоб ми розвивали громадський транспорт, потрібно піднімати тарифи. Тоді зовсім інший транспорт буде", - пояснив Руслан Кандібор.

Чиновник не назвав конкретних термінів підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті та не назвав нові ціни. Але наголосив, що як у Києві, так дешево за проїзд ніхто не платить.

“Потрібно піднімати тарифи“: у Києві подорожчає проїзд в громадському транспорті

"Де ми маємо ще такий дешевий проїзд, як у Києві? Усього 6,50. А може нам час задуматися всьому депутатському корпусу та всій громадськості про те, що нам потрібно піднімати цей проїзд?", - додав Руслан Кандібор.

Нагадаємо, що з 22 травня у столиці змінилися деякі правила у роботі громадського транспорту. Тепер під час повітряної тривоги маршрутки та тролейбуси довозитимуть пасажирів до найближчого укриття. Це може бути підземна станція метро, підземний перехід, укриття в будинках тощо.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця переходить на літній графік руху поїздів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua