У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Автор: Леся Ловіцька

У Києві у півтора рази збільшилася кількість вакансій і досягла 8000. Названо найзатребуваніші спеціальності та зарплати, які пропонують роботодавці.

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати - today.ua

Середня заробітна плата, яку пропонують претендентам у столичному центрі зайнятості, становить 14 тис. грн. Але професіоналам можуть платити набагато більше.

Максимальна кількість вакансій спостерігається у торгівлі (18%), сфері освіти (15%), транспортній галузі, державному управлінні та обороні, а також на підприємствах переробної промисловості та закладах охорони здоров'я.

Найчастіше компанії та ФОП пропонують роботу продавцям, перукарям, кухарям, охоронцям, помічникам вихователів та соціальним працівникам. Спостерігається високий попит на електромонтерів, водіїв, слюсарів, монтажників, малярів та швачок.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У Міноборони повідомили про зміну механізму доплат військовослужбовцям

Попит є на медпрацівників, педагогів, інженерів, економістів та музичних керівників. Їм легше працевлаштуватися у столиці.

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Які зарплати у Києві

Заробітні плати вище за середні пропонують спеціалістам у сфері інформаційних технологій – від 43 до 110 тис. грн, інформації та телекомунікацій: менеджерам зі зв'язків із громадськістю – 27 тис. грн, журналістам – 49 тис. грн.

Також добре оплачують працю військовослужбовців за контрактом: бойовий медик заробляє 45 тис. грн, командир відділення - 49 тис. грн, стрілець -41 тис. грн, зв'язківці – 43 тис. грн.

Хороші зарплати й у лікарів – від 25 тис. грн. Машиністам, верстатникам, слюсарям, водіям, електрогазозварникам, монтажникам, малярам та реставраторам металевих конструкцій пропонують від 25 до 44 тис. грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Організаторам зі збуту, менеджерам з торгівлі транспортними засобами, технікам-конструкторам, інженерам-конструкторам електроніки платять від 27 до 38 тис. грн.

Раніше було названо суму для комфортного життя у Києві.