У Києві подорожчали квартири: названо ціни на оренду житла у різних районах

Автор: Леся Ловіцька

В Україні спостерігається пожвавлення на ринку нерухомості. Дедалі більше людей повертаються додому – і ціни на об'єкти зростають. У Києві подорожчали квартири Стало відомо, за скільки можна винайняти квартиру у столиці.

У Києві подорожчали квартири: названо ціни на оренду житла у різних районах  - today.ua

Попит на оренду зростає, а з ним – і вартість будинків та квартир. За останні півроку ціни на житло в оренду зросли на 10-15% на вторинному та на 15-20% - на первинному ринку.

Голова Комітету з інформаційних технологій Спілки фахівців із нерухомого майна України Олександр Бойко зазначив, що на ринок нерухомості впливають різні фактори. Ціни на квартири у Києві залежатимуть від району та типу житла.

Попит перевищує пропозицію, що впливає на вартість. Однокімнатна квартира в новобудові коштуватиме 10-15 тис. грн на місяць, двокімнатна – 15-20 тис. грн на місяць, а трикімнатна – від 20 тис. грн. На вторинному ринку житло трохи дешевше.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

"Орендувати однокімнатну квартиру на вторинному ринку можна від 6 до 10 тис. грн на місяць, залежно від стану житла, району та інших факторів. Ціни на оренду двокімнатних квартир на вторинному ринку коливаються від 12 до 18 тис. грн в залежності від місцезнаходження та умов. Оренда трикімнатних квартир зазвичай починається від 18 тис. грн і може сягати 25 тис. грн на місяць", - пояснив представник СФНУ.

За словами рієлтора, найдорожчі квартири – у Голосіївському, Печерському, Оболонському районах, Дарницькому, Шевченківському та Подільському районах. А у віддалених районах та на околицях ціни нижчі.

У Києві подорожчали квартири: названо ціни на оренду житла у різних районах

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Найдешевшими районами можна вважати Деснянський, Святошинський, Дніпровський та Солом'янський райони. Там можуть пропонувати більш доступні ціни для орендарів. Однак слід пам'ятати, що це загальні тенденції, і ціни можуть залежати від конкретних факторів, таких як площа, стан та зручність об'єкту нерухомості ", - цитує аналітика РБК.

Раніше повідомлялося, що у Київській області квартиру можна купити лише за 16 тисяч доларів.