У Дніпрі не змогли продати і викинули на смітник десятки ящиків з полуницею – відео

У Дніпрі десятки ящиків з полуницею опинилися на смітнику. Продавці викинули продукцію, яку не змогли продати за космічними цінами.

У Дніпрі не змогли продати і викинули на смітник десятки ящиків з полуницею – відео  - today.ua

У регіональному центрі Дніпропетровської області зафіксували кричущий інцидент. Власники торгової точки не змогли реалізувати партію полуниці та просто викинули зіпсовані ягоди. Місцевий мешканець зафіксував десятки ящиків з полуницею, яка вже зіпсувалася.

Біля ящиків зібралися громадяни пенсійного віку. Вони тримали пакети. Люди вирішили вибрати уцілілі ягоди серед зіпсованих. Відео, на якому видно те, що відбувається, розмістили у місцевих Telegram-каналах.

Автор ролика, який зняв його біля супермаркету, висловив жаль через НП. Він підкреслив жадібність торговців.

"Чого дешевше не поставити та не продати?" – поставив резонне запитання українець.

Інтернет-користувачі емоційно прокоментували поведінку продавців:

"І сам не гам, і другом не дам", "Ну ось, нехай гниє, але ціну не опустять", "За копійку вдавляться", "Невже не можна було зменшити товар і повернути хоча б частину закупівельної вартості?", "Немає слів, одні висловлювання", "От жлоби, ну - нехай гниє тепер, що вже тут сказати".

Ціни на полуницю в Україні

Цьогорічні аграрії продають полуницю в середньому по 190 грн/кг. Це набагато дорожче, ніж було 2022-го. При цьому попит на ягоду залишається помірним. Українці не готові розорятися на продукт, який коштує досить дорого.

"І в гривневому еквіваленті, і в доларах США ціни на полуницю в Україні зараз рекордно високі. З одного боку, це говорить про те, що пропозиція ягоди дещо недостатня, а ось з іншого боку показує, що в Україні є платоспроможний попит навіть досить високими цінами", - зазначили аналітики проекту EastFruit.

У Дніпрі не змогли продати і викинули на смітник десятки ящиків з полуницею – відео

Масових поставок із Херсонської області не буде, до того ж в Україні зберігається прохолодна та похмура погода, яка затримує дозрівання ягоди у господарствах.

Раніше повідомлялося, що ціни на полуницю та черешню почали падати в Україні. Стало відомо, коли на ринку з'являться доступні ягоди.