У деяких регіонах відключень електроенергії не буде зовсім, через це в інших областях світла буде ще менше

На сьогодні в деяких регіонах взагалі скасовані відключення електроенергії. Світло у них не вимикатимуть  упродовж всієї доби. Через це в інших областях України світло вимикатимуть частіше та надовше, ніж зазвичай.

У деяких регіонах відключень електроенергії не буде зовсім, через це в інших областях світла буде ще менше - today.ua

Про це йдеться  в інформації від liga.net.

Енергетики пояснюють таку "кричущу несправедливість" в розподілі електроенергії вимірами реального електричного навантаження на той чи інший регіон. В такий спосіб по черзі вимірюватимуть навантаження на кожну область. І тому найближчими днями кожна область матиме повний день зі світлом.

"24 січня світло не вимикатимуть на Полтавщині та Черкащині (якщо не буде нових російських атак на об'єкти енергетики). За розпорядженням Міністерства енергетики, у цей день будуть проведені заміри погодинного активного навантаження на електромережі, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання регіону", - пишуть у повідомленні.

Вимірювання навантаження триватиме три тижні. Його мають завершити до 10 лютого. До цієї дати оператори систем розподілу мають подати звіти про виміряні величини фактичного навантаження в компанію Укренерго та Міністерство енергетики. На підставі цих даних у подальшому будуть формувати ліміти споживання електроенергії для кожної області. І вже відповідно до цих лімітів кожне обленерго формуватиме графіки відключень електроенергії.

У деяких регіонах відключень електроенергії не буде зовсім, через це в інших областях світла буде ще менше

Через те, що в окремих регіонах і ці дні світло не відключатимуть зовсім, у решті областей відключення електроенергії будуть частішими і тривалішими. Без цього – ніяк.  

"Зважаючи на режимні заміри у частини операторів, у вівторок, 24 січня, є досить висока ймовірність одночасного відключення трьох черг. Як тільки рівень споживання дозволятиме – енергетики заживлюватимуть черги, позначені у графіку "електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг", – йдеться в повідомленні одного з обленерго у західному регіоні країни.

Отже, українцям слід бути готовими, що в найближчі три тижні відключень електроенергії буде більше, і вони будуть тривалішими. Відповідно до цього доведеться коригувати свої графіки роботи і домашні справи.

Нагадаємо, в уряді вирішили, кому не відключатимуть електроенергію за жодних обставин. Йдеться про підприємства, які купуватимуть електроенергію для власного споживання за кордоном.

ДЖЕРЕЛОbiz.liga.net