Тиск на гривню збережеться: експерти спрогнозували курс долара в банках у вересні

Курс долара у серпні залишається відносно стабільним, і у вересні експерти не прогнозують різкого стрибка. Однак багато що залежатиме від обстановки на фронті та подальших рішень НБУ.

Тиск на гривню збережеться: експерти спрогнозували курс долара в банках у вересні - today.ua

За словами економіста Бориса Кушнірука, чи залишиться курс НБУ на рівні 36,57 грн/долар у вересні – залежить від регулятора. Він припустив, що якщо не буде негативних очікувань та емісії, то курс на готівковому ринку залишатиметься на тому ж рівні, що зараз: близько 40 грн за долар. В іншому випадку курс і далі розхитуватиметься.

Інвестиційний банкір Сергій Фурса прогнозує, що тиск на гривню зберігатиметься як у вересні, так і до кінця поточного року.

"Ми можемо говорити, що у вересні так само збережеться тиск на національну валюту. Швидше за все, у вересні офіційний курс залишиться незмінним, так само буде на рівні 36,6 грн/долар. На якому рівні на той момент буде курс чорного ринку, вгадати неможливо", - зазначив Фурса.

Тиск на гривню збережеться: експерти спрогнозували курс долара в банках у вересні За прогнозом економіста Олексія Куща, до кінця року слід очікувати на подальшу девальвацію гривні та відповідно падіння курсу. Експерт зазначив, що наскільки гривня просяде, важко сказати, оскільки є багато факторів, що впливають на національну валюту.

На сьогоднішній день, 23 серпня, курс долара у банках та обмінниках не змінився, у порівнянні з учорашнім днем. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 40,00 грн за дол., євро - 40,00 грн за євро. Щодо євро гривня зміцнилася на 10 копійок – до 41,00 грн/євро.

Раніше експерти спрогнозували курс долара у банках до кінця серпня.

ДЖЕРЕЛОunian.net