Тимчасовий підробіток на новорічні свята: які вакансії пропонують українцям, і скільки платять

Автор: Лобанова Єлизавета

Через війну українці не зможуть зустріти Новий рік так, як завжди - з традиційними ярмарками, новорічними ялинками, атракціонами та в оточенні всіх своїх близьких. Відповідно, варіантів тимчасового підробітку на свята буде не так багато, як було у попередні роки. При цьому є деякі відкриті вакансії, на яких можна заробити у найближчий місяць.

Тимчасовий підробіток на новорічні свята: які вакансії пропонують українцям, і скільки платять - today.ua

За даними Work.ua, у період новорічних свят буде попит на мерчендайзерів, кур'єрів, продавців, прибиральників снігу та навіть аніматорів. Незважаючи на те, що кількість святкових заходів буде обмежена, у деяких містах святкові ялинки та ярмарки встановлять, щоб створити людям святковий настрій. 

Мерчендайзер

Компанія IDS Ukraine шукає мерчендайзера на зимовий сезон у Мукачеві. Вимоги до кандидата: бажаний досвід роботи на посаді мерчендайзера від 6 місяців, навички аналізу та ефективної комунікації, уміння працювати з інформацією, наявність медичної книжки та вакцинації.

До обов'язків входитиме відвідування торгових точок, викладення продукції відповідно до стандартів мерчендайзингу, управління товарним запасом у торговій точці, розміщення POS-матеріалів тощо.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Кур'єр

Мережа супермаркетів "Сільпо" шукає на тимчасову роботу за терміновим договором ввічливих та енергійних кур'єрів:

  • Кур'єр з власним авто (на сезон), 14 000 грн, Дніпро.
  • Кур'єр з власним авто (сезонна робота), 19 000 грн, Київ.

Обов'язки: своєчасна доставка замовлень та їх розрахунок. Для роботи потрібно мати смартфон на базі Android, посвідчення водія категорії "В" та власне авто.

Компанія пропонує гнучкий графік роботи, знижку 30% на продукцію власного виробництва (кулінарія, пекарня, кондитерські вироби, чай та кава) та страхування від нещасних випадків на час здійснення доставки.

Продавець

У деяких куточках України та за кордоном відкриються точки продажу сувенірів та смаколиків. Мережа сувенірних магазинів "Крам" шукає:

  • Продавця на ярмарок – 15 000-25 000 грн (ставка %) у Буковелі. Мережа магазинів пропонує графік роботи з 9:00 до 19:00 та 1 "плаваючий" вихідний на тиждень, проживання та харчування у Буковелі. До обов'язків входить активний продаж, консультування клієнтів, розкладання та облік товарів.
  • Продавця на ярмарок – 25 000-50 000 грн (ставка %), до Варшави (шукають у Львові). Ярмарок у Польщі триватиме з початку грудня до 6 січня 2023 року включно. Роботодавець оплачує проживання у Катовиці та вартість проїзду. Виплата зарплати провадиться у гривнях наприкінці сезону. Є можливість отримувати аванс. Також буде можливість подальшого працевлаштування у магазинах мережі. Обов'язки: відкриття та закриття торгової точки, консультація покупців, спостереження за порядком та інше. Обов'язкове знання польської — щоб розуміти покупців та рекомендувати їм товар. Знання англійської буде перевагою.

Тимчасовий підробіток на новорічні свята: які вакансії пропонують українцям, і скільки платять

Прибиральник снігу

Зима в Україні цього року снігова, тому потрібні люди, які прибиратимуть сніг. Робота сезонна, але якщо вам потрібний підробіток, то вакансії зараз є.

Прибиральникові снігу в Києві пропонують зарплату 4 000-12 000 грн (погодинна оплата - 100 грн/день та 110 грн/ніч).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також є відкриті вакансії тракториста зі збирання снігу в Черкасах та Києві з погодинною оплатою. На роботу готові взяти навіть пенсіонера.

Раніше повідомлялося, що промислові підприємства в Україні через відключення електроенергії переводитимуть на роботу у нічну зміну.