Туристи з арабських країн заполонили Україну: скільки грошей витрачають іноземці за тиждень відпочинку

Автор: Лобанова Єлизавета

Цього літа в Україну активно почали їхати туристи з Бахрейну, Катару, Кувейту, ОАЕ, Оману і Саудівської Аравії. Підвищений інтерес до нашої країни пов'язаний з введенням безвізового режиму для жителів Аравійського півострова і відкриттям нових прямих авіарейсів в Україну.

Туристи з арабських країн заполонили Україну: скільки грошей витрачають іноземці за тиждень відпочинку - today.ua

З травня по липень 2021 року Україну відвідали 35 193 туриста з Перської затоки. Як тільки карантинні обмеження в світі були ослаблені, потік туристів з арабських стан саме в Україну збільшився. Якщо Європа для них була відкрита вже давно, то Україна лише з 2020 року ввела безвізовий режим для громадян Катару, Кувейту, ОАЕ та інших, а в січні 2021 Київ і Ер-Ріяд підписали угоду про повітряне сполучення.

Тепер з Саудівської Аравії в Україну літають десятки прямих рейсів на тиждень, як до Києва, так і до Львова.

Більше 85% всіх гостей з Перської затоки - громадяни Саудівської Аравії, на другому місці - туристи з Об'єднаних Арабських Еміратів, на третьому місці - жителі Оману. Туристи з арабських країн заполонили Україну: скільки грошей витрачають іноземці за тиждень відпочинку За даними Visit Ukraine, один відпочивальник з Перської затоки в середньому витрачає в Україні 2,5 тис доларів за 5-7 днів.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Приїжджають арабські туристи в Україну, як правило, великими сім'ями, з батьками і дітьми. Найпопулярніші напрямки - Київ, Львів та Карпати. Там араби витрачають великі гроші на шопінг, їжу і розваги. Вони обирають дорогі готелі, такі як Rixos. У п'ятизіркових готелях арабські гості зупиняються на три дні і довше, сплачуючи в середньому 200 євро на добу.

Туристичний бізнес в Україні приємно здивований притоку туристів з Перської затоки. Меню деяких ресторанів уже перекладають на арабську мову, додають більше халяльних страв, а в лобі дорогих готелів гостям пропонують навіть килимки для молитви.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наплив арабських туристів очікується до кінця серпня, доки дозволятиме погода. Зараз для них в Україні ідеальні погодні умови - немає такої пекельної спеки, як вдома, але при цьому ще не холодно. Частина туристів з Саудівської Аравії взимку може повернутися в Буковель, але це буде в рази менше, ніж влітку.

Раніше повідомлялося, як обманюють українських туристів у Туреччині та Єгипті при продажу "гарячих турів".