Ціни зміняться вже навесні: скільки коштуватиме оренда квартир у Києві після чергового подорожчання

Наприкінці осені ціни на оренду квартир у Києві почали знижуватись, і ця тенденція триватиме до кінця зими. Навесні подорожчання орендованої нерухомості може становити 10-15%. При цьому ситуація на ринку залежатиме від того, як багато киян повертатимуться до столиці та чи буде приплив переселенців.

Ціни зміняться вже навесні: скільки коштуватиме оренда квартир у Києві після чергового подорожчання - today.ua

За прогнозом президента Асоціації фахівців з нерухомості Юрія Піти, навесні зростання вартості оренди квартир у столиці сягатиме 10-15%. Традиційно навесні цінник на оренду стає вищим, і цей рік не буде винятком, переконаний експерт.

На сьогоднішній день середня вартість оренди однокімнатної квартири у Києві становить 7,5-9 тисяч гривень. Ціни на двокімнатні коливаються на рівні 9-11 тисяч гривень, трикімнатні – від 12 тисяч гривень і вище.

Ціни зміняться вже навесні: скільки коштуватиме оренда квартир у Києві після чергового подорожчання

Є багато факторів, які впливатимуть на вартість оренди у Києві та інших містах. Це і ситуація на фронті, і зростання загрози з боку Білорусі та графіки відключення електроенергії. Кияни побоюються тривалих блекаутів і не хочуть жити поблизу інфраструктурних об'єктів, хоча там і дешевше можна зняти житло. Все це відображається на попиті. До кінця зими суттєвих змін на ринку не очікується, і оренда квартир у Києві може тільки ще більше подешевшати, якщо ракетні атаки з боку окупантів будуть регулярними.

Раніше повідомлялося, як змінилася вартість столичного житла у січні по районах.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com